hutartzine Postep

Kariera od zera do milionera Krzysztofa Oleksowicza

Majątkiem w wysokości 920 milionów złotych może pochwalić się Krzysztof Oleksowicz. Jest on założycielem jednej z największych firm zajmujących się dystrybucją części samochodowych.

callcenter.goodsite.com.pl Sprzedaż mieszkań na Osiedłu Słonecznym prowadzi nasze biuro nieruchomości Szamotuły, kupicie tam nowe mieszkania

Jednakże początki kariery biznesmena nie były łatwe. Krzysztof Oleksowicz w latach 70-tych zmuszony był wyjechać do Niemiec w celach zarobkowych.

Mężczyzna pracował w warsztacie samochodowym, a to co udało mu się zarobić i zaoszczędzić, od razu zainwestował w swoją pierwszą własną firmę. Było to przedsiębiorstwo oferujące kierowcom pomoc drogową.

W okresie zmian ustrojowych Oleksowicz postawił wszystko na jedną kartę i zdecydował się handlować częściami do samochodów. Pomysł okazał się trafionym.

Początkowo, we wczesnych latach 90-tych, firma Inter Cars liczyła zaledwie kilku pracowników, dziś obroty sięgają nawet 4 miliardów złotych. Krzysztof Oleksowicz w swojej drodze od zera do milionera od początku wykazywał się talentem do inwestowania i pomnażania pieniędzy.

domy w zabudowie szeregowej rynek pierwotny Wiry http://jandach.pl/pl/deweloper-wiry Deweloper Wiry, domy i mieszkania