hutartzine Postep

Jaki efekt uzyskasz dzięki makijażowi permanentnemu?

Koleżanka z pracy wbiega spóźniona do biura, a jednak wygląda pięknie, jakby miała rano sporo czasu na zadbanie o swój wygląd. Wybierasz się z kuzynką na basen, a spływająca po twarzy woda nie powoduje żadnego uszczerbku w jej perfekcyjnym wyglądzie.

Wędrujesz z przyjaciółką po górach, a ona nadal wygląda świeżo, pomimo potu spływającego po twarzy. Jak to możliwe? Odpowiedź na to pytanie może stanowić makijaż permanentny.

Komorniki dom dla rodziny na sprzedaż Komorniki Deweloper Komorniki, domy i mieszkania w Komornikach

Ten typ makijażu, nazywany także mikropigmentacją, pomaga zatuszować niedoskonałości oraz podkreślić zalety kobiecej urody. Najczęściej wykonuje się go w okolicach oczu (zarówno powiek, jak i brwi) oraz ust.

Pozwala uzyskać trwały efekt pięknego i świeżego wyglądu. W przypadku brwi zabieg polega zwykle na korekcie kształtu oraz wielkości łuku brwiowego.

Pigment często ma stanowić także tło dla rzadkich włosków lub pomóc w ich rekonstrukcji. Ta druga właściwość często jest doceniana przez osoby, które przeszły chemioterapię.

Z kolei makijaż zastosowany na powiekach może pomóc skorygować kształt oka oraz wzmocnić jego oprawę. W przypadku ust celem jest zwykle uzyskanie intensywnej barwy, poprawienie ich konturu oraz uzyskanie efektu optycznego wypełnienia.