Home Zabiegi kosmetyczne Oszczędzaj czas z makijażem
Zabiegi kosmetyczne

Oszczędzaj czas z makijażem

Zaczynasz pracę o tej samej godzinie, co twój partner, a jednak wstajesz znacznie wcześniej od niego. Nie, nie starasz się być perfekcyjną panią domu i przygotowywać wszystkim śniadań na ciepło ot tak, bez okazji. Po prostu potrzebujesz rano znacznie więcej czasu, by przygotować się do wyjścia. Twój ukochany spędza pod prysznicem trzy minuty, ty – piętnaście.

Umycie włosów i nałożenie odżywki może zająć chwilę. Nie trzeba chyba wspominać o suszeniu i układaniu fryzury. Potem nadchodzi czas na kolejnego złodzieja kobiecego czasu: makijaż. Spędzasz przed lusterkiem kilka długich minut, niekoniecznie po to, żeby wyglądać pięknie, ale przynajmniej „jako tako”.

Doskonale wiesz, że to nie koniec. Po powrocie z pracy, zanim w pełni się zrelaksujesz, będziesz musiała zmyć makijaż. Wiesz, że na pewno musisz zrobić to przed pójściem do łóżka, bo sen w pełnym makijażu to jeden z najpoważniejszych urodowych grzeszków. Chciałabyś czasami pospać dłużej, a wieczorem zapomnieć o zmywaniu makijażu? Weź pod uwagę zabieg mikropigmentacji, czyli tak zwany makijaż permanentny.

Ta technika pozwoli Ci zaoszczędzić kilka cennych minut każdego dnia. Wykorzystaj je na coś ciekawszego!.

Author

Franek