Home Firma E-biznes w pigułce
Firma

E-biznes w pigułce

E-biznes to wymagająca dziedzina. Na jego temat powstało mnóstwo publikacji, które pomagają zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom poznać tajniki zarówno jego zakładania, jak i prowadzenia. To zróżnicowane publikacje, zarówno pod względem merytorycznym, jak i jakościowym, które w różnym stopniu pozwalają zgłębić sekrety e-marketingu oraz e-biznesu. Po jakie książki sięgnąć, by zdobyć potrzebną wiedzę? Wybór w tym zakresie jest naprawdę duży i bardzo szeroki.

Wystarczy dobrze się rozejrzeć w księgarniach, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych, by szybko skompletować potrzebną nam literaturę przedmiotu. Dobrym pomysłem jest też wizyta w bibliotece, gdzie z całą pewnością znajdziecie interesujące publikacje zgromadzone na półkach bibliotecznych. Jeśli nie wiecie czego szukać, poproście o pomoc bibliotekarkę, czy też o księgarza. Możecie też zasięgnąć rady na forum, korzystając z wiedzy i doświadczenia innych e-przedsiębiorców.

Z całą pewnością otrzymacie wiele cennych tytułów, dzięki którym założenie i prowadzenie e-firmy okaże się znacznie łatwiejszym przedsięwzięciem, niż początkowo mogło się wam wydawać.

www.luksjamed.pl

Author

Franek