Home Firma Platforma sklepowa – ułatwienie w e-biznesie
Firma

Platforma sklepowa – ułatwienie w e-biznesie

Zakładając e-biznes, dużym ułatwieniem w rozwoju oraz w sprzedaży produktu, czy usługi jest stworzenie sklepu w dedykowanej platformie sklepowej. Na rynku funkcjonuje wiele tego rodzaju platform, jak chociażby Click Shop, Woocommerce, Magento, Shopify, PrestaShop i wiele innych, które służą rozwojowi biznesu internetowego.

Dlaczego warto postawić swój sklep właśnie w jednej z nich? Ponieważ umożliwiają one rozpoczęcie sprzedaży poprzez Internet w szybkim trybie, nieomal zaraz po zarejestrowaniu usługi (w wielu tego typu aplikacjach i platformach już po kilkunastu sekundach od rejestracji usługi). Takie platformy to równocześnie możliwość wyboru odpowiednich usług przez Klienta, takich jak chociażby elektroniczne płatności, możliwość zamówienia kuriera, wsparcie dla sklepów zakładanych równolegle na portalach społecznościowych (Facebook), czy platformach transakcyjnych (Allegro).

Dzięki tego rodzaju platformom w szybkim czasie sklep może stać się rozpoznawalną marką, cieszącą się powodzeniem oraz wykazującą się dużą sprzedażą.

www.donmiko.it

Author

Franek