Home Firma Mamy w e-biznesie
Firma

Mamy w e-biznesie

Dla wielu kobiet, dla których powrót do pracy po urlopie macierzyńskim, czy wychowawczym wydaje się być sprawą niezwykle trudną, dobrą alternatywą staje się założenie e-biznesu. Istnieje wiele plusów i atutów, które przemawiają na korzyść tego typu rozwiązań. I właśnie główne korzyści dla mam w biznesie przybliży niniejszy artykuł.

Duży plus to kwestia braku szefa. Mama – bizneswoman jest sama sobie szefem i to ona decyduje o terminach, planach, realizacji swoich obowiązków oraz o wszelkich aspektach swojej pracy. Brak szefa stojącego nad głową jest korzyścią dla pań, które nie muszą obawiać się zwolnienia, przeniesienia na inne stanowisko, etc.

Projektowanie wnętrz Piaseczno Produkujemy hologramy http://www.holo.pl/ kupicie u nas hologram

Można powiedzieć, iż matka w e-biznesie jest sama sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Istotną kwestią, jest również brak narzuconego grafiku pracy, w stricte określonych ramach. To duży plus, bowiem możliwe jest indywidualne dostosowanie czasu i godzin pracy do własnych i domowników potrzeb.

Nie do przecenienia jest też w wielu przypadkach możność prowadzenia swojego e-biznesu w domu, a dzięki temu czuwanie nad potrzebami swojego dziecka, czy też dzieci. Właśnie te czynniki sprawiają, iż wiele kobiet, mając podobną możliwość decyduje się na prowadzenie e-biznesu.

www.ktp.edu.pl

Author

Franek