Home Moda Krata – królowa wzorów
Moda

Krata – królowa wzorów

Przyszła jesień, a wraz z nią czas na niezwykle wyraziste wzory. Modne są ubrania w geometryczne, zwierzęce i kwiatowe printy. Wśród tych wszystkich wzorów wygrywa jednak krata. To właśnie ona jest niekwestionowanym hitem tegorocznego sezonu jesienno-zimowego.

Jeśli jeszcze nie masz ubrań w modną kratę, musisz koniecznie to nadrobić. Ubrania w kratę warto łączyć z eleganckimi torbami w odcieniach czerni i bordo. Do stylizacji można dobrać również zamszowe botki z frędzelkami. Krata może być również towarzyszką luźniejszych kreacji.

W kratę mogą być zarówno płaszcze, swetry, koszule i bluzki, jak i szale oraz chusty. Nie ma tutaj ograniczeń. Krata zawojowała świat mody i stała się najbardziej pożądanym wzorem jesieni. Tradycyjny wzór szkocki, czyli tartan, pokochały również gwiazdy.

Z upodobaniem noszą kraciaste torebki, buty, sukienki i inne dodatki. Weź z nich przykład i bądź modna tej jesieni! W sklepach znajdziesz pełno rzeczy, z których będziesz mogła wybrać najodpowiedniejszą dla siebie.

Author

Franek