Home Moda Jak nosić szorty?
Moda

Jak nosić szorty?

Szorty to niezwykle modny, a zarazem bardzo kobiecy element garderoby. Ze względu na to, że szorty odsłaniają sporą część nóg wskazane jest, żeby nogi były zadbane. Bardzo krótkie szorty przeznaczone są dla kobiet, które mogą poszczycić się idealnymi nogami.

Nie oznacza to jednak, że szorty mogą nosić wyłącznie szczupłe kobiety. Alternatywą są szorty, które sięgają do połowy ud. Mogą one przykryć wszelkie niedoskonałości.

Szorty mogą dodatkowo optycznie wydłużać nogi. Jeśli zależy nam na takiej opcji wybierzmy szorty, które posiadają podwyższony stan. W takiej wersji niezastąpione będą szpilki.

Jednakże warto pamiętać, że szorty dobrze komponują się z każdym rodzajem obuwia. Równie korzystnie będą prezentować się w połączeniu z sandałami, balerinkami bądź nawet tenisówkami. Wszystko uzależnione jest od tego, czy wybierzemy sportową wersję, czy też bardziej elegancką.

Dżinsowe szorty najlepiej łączyć z luźniejszym t-shirtem bądź z bawełnianą koszulką. Jeśli szorty wykonane są z innego materiału, wybierzmy koronkowe bluzeczki.

Author

Franek